FSFinalWord.cz

Březen 03, 2017

Friday Edition: Topolánkova odplata Babišovi

Mirek Topolánek v dnešních Hospodářských novinách tvrdí, že Andrej Babiš dobývá rentu, za kterou dříve musel dávat úplatky, bez korupce tím, že si většinu kroků nechá schválit vládou a parlamentem. Připomnělo nám to Topolánkův výrok z roku 2011, když se jako premiér v HN bránil proti Babišově tvrzení, že za jeho vlády došlo k prudkému nárůstu korupce a rozkrádání státního majetku.

 

"Uráží mne to, a od Babiše zvlášť. On je zrovna jeden z těch, kdo byli zvyklí dostávat všechno zadarmo. Útočil na Marka Dalíka, který s tím nemá nic společného a nikdy po Babišovi nic nechtěl. Kromě jedné schůzky se s ním nikdy nesetkal. Tu schůzku popíšu. Vyžádal si ji Babiš, seděl vedle Dalíka a psal na papír jména a částky. Dalík se ptal, co to je. A Babiš říká: Nevím, proč mne ten Topolánek neposlouchá. Toto jsou všechno lidi z ODS, které si platím!"

 

Dnes mu to Topolánek vrátil. Babiš je prý „slovenský predátor“, který se chová jako psychotik a chce ovládnout stát. Spolu s Bradáčovou, Ištvanem a Šlachtou navíc poslali jeho kamaráda Dalíka do vězení za něco, co se nestalo.

Vytištěno z: https://www.fsfinalword.cz/?page=archive&day=2017-03-03

© 2021 E.S. Best s.r.o.