FSFinalWord.cz

Květen 05, 2019

Friday Edition: Babiš jde do pekla a nelíbí se mu to

Andrej Babiš jde do očistce, kde mu říkají, že jelikož jeho pobyt na dobré zemi Boží nebyl zas až tak špatný - přeci jen zvýšil důchody - může si vybrat, zda stráví věčnost v nebi, nebo v pekle.

 

Překvapený, že dostal na výběr, odpovídá, že by se s nimi chtěl nejprve seznámit. Padají do pekla a on je okamžitě ohromen velkým davem zpívajících a tančících lidí při živé hudbě, jasně zářivými barvami, fontánami šampaňského, stříbrnými pohárky kaviáru, podnosy s nekonečným množstvím čerstvě upečených koblih.

 

Nevěří svým očím a ptá se sám sebe, jaké to teprve musí být v nebi.

 

Je odveden k luxusnímu výtahu a vystřelen bleskovou rychlostí přímo tam. Vstupuje nebeskou branou ... a je velmi zklamaný nevýraznými barvami, pohodlným, ale spartánským nábytkem, uklidňující hudbou, formálním oděvem a pohledy mnoha jeho pozemských nepřátel.

 

Jeho volba je jasná a bez váhání požádá, aby byl eskortován zpátky do pekla.

 

Železné dveře se ztuha otevírají, vyvalí se kouř, přes nos ho okamžitě praští nesnesitelný zápach jatek a natáhne se k němu ruka, aby ho chytla. Ďábel ho zatáhne dovnitř, shodí na zem a chystá se ho přetáhnout bičem a probodnout oštěpem.

 

„Počkejte sakra ještě,“ vykřikne šokovaný Babiš. „Kde jsou ty tančící dívky a davy bavících se lidí?“

 

„Ale no tak, to byl náš marketing,“ odpoví ďábel. „Součást kampaně Silné peklo.“

Vytištěno z: https://www.fsfinalword.cz/?page=archive&day=2019-05-31

© 2021 E.S. Best s.r.o.