FSFinalWord.cz

Duben 04, 2021

Friday Edition: Avantýra mladého Bidena

Dnes trochu odlehčení od covidu a CEFC, abyste měli klid, jak řekl Andrej Babiš ve svém velikonočním Čau lidi.

 

Koncem února 2017 prosákla do amerických médií zpráva, že Hunter Biden, syn Joea Bidena, začal chodit s Hallie Bidenovou, vdovou po jeho zesnulém bratrovi Beauovi. Hunter ve své nové knize „Beautiful Things“ píše, že požádal svého otce, aby vydal prohlášení. V něm otec napsal: „Všichni máme štěstí, že se Hunter a Hallie našli, když po takovém smutku dávali své životy zase dohromady. Mají moji i Jillinu plnou podporu a my jim to přejeme.“

 

Hunter ve své knize pokračuje:

 

Následujícího dne, 1. března 2017, se o tom psalo pod titulkem: BEAU BIDEN'S WIDOW HAVING AFFAIR WITH HIS MARRIED BROTHER. (Vdova po Beau Bidenovi má poměr s jeho ženatým bratrem.)

 

Byl to začátek konce. Hallie se cítila ponížená. Stali jsme se bulvárním dramatem, které vypráví média jako jsou New York Post, TMZ a Daily Mail. Paparazzi nás neustále sledovali. Náš vztah nebyl propírán veřejně pouze v našem městě Wilmington. Bylo to na osmasedmdesáti titulních stranách napříč celým světem, od Thajska přes Českou republiku až po Cincinnati.

 

Objevilo se to také na titulních stranách českých deníků? Prošli jsme první stránky Blesku, Deníku, E15, Hospodářských novin, Lidových novin, MF Dnes a Práva od 1. do 10. března 2017 a nenašli jsme jedinou zmínku o tomto žhavém příběhu.


Buď nám něco uniklo (nesledujeme Aha!), anebo je Hunter Biden pěkný kecal.

Vytištěno z: https://www.fsfinalword.cz/?page=archive&day=2021-04-16

© 2022 E.S. Best s.r.o.