FSFinalWord.cz

Únor 02, 2022

Friday Edition: Napadněte nás, prosím

Když se podle amerického prezidenta Bidena chystá Rusko každou vteřinu, minutu, hodinu, den nebo týden zaútočit na Ukrajinu, vzpomněli jsme si na starý dobrý vtip z dob totality:

 

Rybář na břehu chytí rybku. Ta mu povídá, že je zlatá rybka, ať ji pustí, že mu splní tři přání. „Pustím tě“, souhlasí rybář. „Chtěl bych, aby k nám do Evropy přišla čínská pozemní vojska a pak se vrátila zpět.“ Rybka kroutí hlavou, ale dobře, máchne ploutví a stane se.

 

„Za druhé bych chtěl, aby k nám do Evropy přišla čínská pozemní vojska a pak se vrátila zpět.“ Rybka vůbec nechápe, ale přání je holt přání. Máchne ploutví a stane se.

 

„A za třetí bych chtěl, aby k nám do Evropy přišla čínská pozemní vojska a pak se vrátila zpět.“ Rybka na to: „Je to poslední přání, dobře si to promysli!“ „Neboj zlatá rybko, to mi bude ke štěstí stačit!.“ Rybka máchne ploutví a stane se, jenže zvědavost jí nedá: „Proč taková divná přání?“ „A viděla jsi mapu světa? Máš představu, co teď zbylo ze Sovětského svazu, když tam šestkrát prošli Číňani?“

 

Vytištěno z: https://www.fsfinalword.cz/?page=archive&day=2022-02-18

© 2022 E.S. Best s.r.o.